Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9790
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174004 Üzenet linkje2011-08-24 10:38:38 

szia edit17edit!!!

segitséget tőlem várhatsz
idén én is ott voltam
nem akarom kedved szegni de eddigi pár sartis nyaralásom alatt
ez volt az eddigi nem a legjobb szállás...
rengeteg szunyog rettenetesen meleg a a szálláson
a wc t és a konyhát meg elbontatnám...
bocs de én ezt tapasztaltam és nem akarok hazudni
a szép nagy tengerre néző erkélyünk
viszont kárpótolt mindenért.
anesti többet nem sajnos..
a falu tényleg nincs messze
kb 10 15 perc könnyü séta
de megéri mert nagyon jó és csendesebb környék
ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok
üdv
siki

# 9791
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Somazoli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174005 Üzenet linkje2011-08-24 10:39:42  Válasz a #174001. hsz-ra Előzmény #174001

Inkább robogó! Robogóval szépen be lehet járni a környéket. Neos Marmaras felé teljesen körbe lehet járni a félszigetet. A narancs part is robogóval könnyen elérhető. Eléggé dombos, kanyaros a környék, csak úgy kerékpározni, hm, kell egy kis edzettség hozzá... Eső 1 alkalommal esett, májusban, de akkor meg gyönyörű volt a tenger felett a szivárvány. icon_smile.gif
# 9792
Kijelentkezve--
-törölt nick 16363
Aktív fórumos
Aktív fórumos
59 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174010 Üzenet linkje2011-08-24 11:36:42  Válasz a #173977. hsz-ra Előzmény #173977

Bigriske!
2007,.ben szept 24.-tól okt.01.-ig gyöyörű idő, 29-30 fok, tenger meleg
2008,ban szept 23.-30.-ig első három nap esős, zuhogós, de meleg, s aztán napsütés... esőben fürödtünk, fantasztikus volt. a tenger meleg volt.
2009.-ben szept. 26-okt.02.-ig szikrázó napsütés, meleg, 30 fok.
a tenger még meleg, zsufi már nincs, . de vannak sokan.nyugalom van.finom a szőlő, dinnye az ottani termés. nem ősz van ott még.
Mi csak junius eleje, vagy csak szeptember vége időpontokban utazunk, ezt szeretjük.- a szállás árak is olcsóbbak ekkor.
A boltokban leárazás van, sok kedvezményt adnak, főleg az utolsó nap. Kész börze, már aki vásárolgat.
Nyugodj meg, nagyon jó lesz. Megfigyelés, ha jönnek a ciklonok, Sartit elkerülik. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9793
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174011 Üzenet linkje2011-08-24 11:56:35 

Szeptember 2-án indulók!!!!!!
Ilyen idő vár ránk:
http://www.accuweather.com/hu/gr/chalkidiki/sarti/forecast2.aspx

Szerintem nem olyan rossz!

9 nap!!!!!!

# 9794
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174015 Üzenet linkje2011-08-24 12:43:31  Válasz a #174004. hsz-ra Előzmény #174004

Szia Siki!

Köszi szépen a válaszokat, a szállás miatt nem aggódok,ha kéne egy sátorban is ellennék, csak ott legyek:)inkább a távolságtól féltem, mert ugyebár senki nem szret forróságban órákat sétálni, de ez a 10-15 perc megnyugtatott:)
szóval akkor szúnyogriasztó KÖTELEZŐicon_smile.gif

Tudnál abban segíteni, h. boltot a közelben hol találhatunk, mit vigyek magammal ami elengedhetetlen a szálláson és, hogy szerinted/szerintetek/ mi az ami kihagyhatatlan Sartin ?
még soha nem jártam ott, de majd most;)

# 9795
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174019 Üzenet linkje2011-08-24 14:13:34  Válasz a #174010. hsz-ra Előzmény #174010

Helló! Köszönöm válaszodat, remélem idén is hasonló időben lesz részünk. icon_smile.gif
# 9796
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174020 Üzenet linkje2011-08-24 14:19:00  Re:

Bigriske írta:
Sziasztok!

Sartiról kerestem infókat mikor rábukkantam erre az oldalra. Nagyon megörültem, hogy ennyi élménybeszámolót olvashatok. Sajnos már nagyon régen nem láttam tengert, Görögországban pedig még sohasem voltam. Párommal most készülünk oda nyaralni, de az időbeosztásunk miatt csak az utószezon jöhetett számításba, így szeptember 21-től október 3-ig leszünk ott. Szeretnék érdeklődni azoktól, akik jártak ott ilyentájt, hogy mik a tapasztalataik (főleg az időjárás terén)? Nyugtassatok meg, hogy nem fog zuhogni az eső minden nap és a nagykabát is maradhat itthon. icon_smile.gif icon_smile.gif
Nagyon nagyon készülünk rá és örülök, hogy a tengerpart mellett vannak jó kiránduló helyek is, viszont nagyon félek a hideg esős időtől.
Üdv


Szia!

Mi tavaly szeptember 11-től 18-ig voltunk kint. Első buszos utunk volt.
Az első napunk borús, szeles, kb. 18-20 °C volt, de feltérképezni Sartit pont megfelelő, de mondtam a páromnak, hogy én akkor is belesétálok a vízbe és annyira meleg volt, nagyon meglepődtem. icon_smile.gif
Második nap délelőtt esett egy kicsit az eső, de délután már meleg volt (jó "kis" hullámokban fürödtünk) és onnantól kezdve végig strandidőnk volt. icon_smile.gif
Szóval szerintem is jó szeptemberben menni nyaralni.

Jó készülődést:
Anikó

# 9797
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174021 Üzenet linkje2011-08-24 14:19:33  Válasz a #174005. hsz-ra Előzmény #174005

Azért kérdeztem a kerékpározást mert pont a mozgás lenne a lényeg icon_smile.gif. Elvileg az utazási iroda is szervez programokat gondolom ezek távolabbi helyeken lesznek (remélhetőleg), így nem lenne szükség robogóra. De ha nem tetszenek a programok akkor megfontoljuk tanácsodat.
Köszi!

# 9798
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174022 Üzenet linkje2011-08-24 14:26:30  Válasz a #174020. hsz-ra Előzmény #174020

Kedves AniFeri!
Egyre nyugodtabban készülök a szeptemberi nyaralásra, ennyi jó véleményt olvasva. Remélem igazad lesz, mert nekem is az a gondom ha ott van előttem a nagy kékség nem bírom csak a látványt csodálni, muszáj belemerészkednem. icon_smile.gif Na de ki nincs így ezzel...
Köszönöm válaszodat. Gondolom azért az éjszakákra meleg öltözékkel kell készülni?!

# 9799
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174025 Üzenet linkje2011-08-24 14:30:03  Válasz a #173993. hsz-ra Előzmény #173993

Szia Edit!

Mi is Sarti beachen voltunk, szinte minden este besétáltunk a faluba, kellett annyi mozgás.
Nekem a part beach-en jobban tetszett, ha Sartin voltunk, ott fürödtünk.
Sőt, reggelente is bementünk, pékségbe.
Beach-en nem sok boltot találtunk, kicsi választékkal.

# 9800
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174026 Üzenet linkje2011-08-24 14:32:03  Re:

Bigriske írta:
Kedves AniFeri!
Egyre nyugodtabban készülök a szeptemberi nyaralásra, ennyi jó véleményt olvasva. Remélem igazad lesz, mert nekem is az a gondom ha ott van előttem a nagy kékség nem bírom csak a látványt csodálni, muszáj belemerészkednem. icon_smile.gif Na de ki nincs így ezzel...
Köszönöm válaszodat. Gondolom azért az éjszakákra meleg öltözékkel kell készülni?!


Vannak fent képeim a tavalyi Sartis nyaralásról, ott láthatod milyen volt az első 2 napunk, ha van időd nézd meg!
Esténként 20 °C körül volt, ha picit fáztam, elég volt egy vékony pulcsi.

# 9801
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174027 Üzenet linkje2011-08-24 14:33:35 

Bigriske!

Egyébként melyik utazási irodával mentek?

# 9802
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174028 Üzenet linkje2011-08-24 14:40:49  Válasz a #174027. hsz-ra Előzmény #174027

Vajdaságból megyünk. Astra travel-lel
# 9803
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174029 Üzenet linkje2011-08-24 14:44:52  Re:

Bigriske írta:
Vajdaságból megyünk. Astra travel-lel


És merre szeretnétek kirándulni, vagy mentek vmilyen fakultatívra?

# 9804
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174031 Üzenet linkje2011-08-24 14:59:46  Válasz a #174029. hsz-ra Előzmény #174029

A terv az, hogy ha leérünk akkor meghallgatjuk, hogy milyen kirándulásokat szerveznek a csoportunknak, ha tetszik akkor megyünk velük. Viszont ha nem akkor megoldjuk mi magunk. Azért is olvasgatok itt mert közben jegyzetelem a látványosságokat. Az tuti, hogy körbe barangoljuk a félszigetet. Megnézegettem a képeiteket, nagyon tetszettek és mi is meg szeretnénk nézni a képen látható helyeket. Persze csak azokat amelyek elérhető távolságban vannak. Pl azért Thessaloniki most lehet kimarad icon_smile.gif.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 652 653 654 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu