Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9805
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174032 Üzenet linkje2011-08-24 15:07:36  Re:

Bigriske írta:
A terv az, hogy ha leérünk akkor meghallgatjuk, hogy milyen kirándulásokat szerveznek a csoportunknak, ha tetszik akkor megyünk velük. Viszont ha nem akkor megoldjuk mi magunk. Azért is olvasgatok itt mert közben jegyzetelem a látványosságokat. Az tuti, hogy körbe barangoljuk a félszigetet. Megnézegettem a képeiteket, nagyon tetszettek és mi is meg szeretnénk nézni a képen látható helyeket. Persze csak azokat amelyek elérhető távolságban vannak. Pl azért Thessaloniki most lehet kimarad icon_smile.gif.


Ha legközelebb megyünk Sartira, akkor már mi is a félszigetre fogunk csak koncentrálni (pl. Meteorák azért elég húzós volt, az utazás miatt, de mondjuk nagyon megérte), meg szeretném majd megnézni Nikitit, Neos Marmarast, elmenni egy hajókirándulásra, stb... Az a jó, hogy itt is annyi lehetőség van.
Ha jól emlékszem azt írtad 2 hétre mentek, abba azért sok minden belefér. icon_smile.gif

# 9806
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174035 Üzenet linkje2011-08-24 15:24:02  Válasz a #174032. hsz-ra Előzmény #174032

12 napra megyünk. Szerintem is sok minden belefér hogy ha az idő is engedi. Körbe akartuk kerékpározni a környéket, de nem igazán ajánlta eddig senki, így lehet majd robogóval indulunk neki, na meg persze ahová csak bírunk elsétálunk. Párom már volt Görögországban én még sohasem lehet ezért is várom egy picit jobban. A Meteorákat én is megszeretném nézni, de oda szerintem csak csoportosan megyünk.
# 9807
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174037 Üzenet linkje2011-08-24 15:27:42 

szia edit17edit

a pozitiv hozzáállás már 90% siker!!!
sarti ezen része ahol anesti is van
a srand végett a legjobb szerintem
teljesen tiszta és full homok
apartman melletti épületben van egy kis bolt
de tényleg pici és a kinálat is elég gyenge
a sarti beach részen alig alig vannak üzletek .
a szálláson nem volt se hajszáritó se klima se tv se mikró
volt egy szegény hűtő és rezsó
ágyak okék voltak
agynemü is volt
bár én ha mennék ujra
kispárnát vinnék
ne vigyél itthonrol szunyogriasztót
mert az ottani szúnyogok teljesen immunisak ráicon_biggrin.gif
mi is vittünk de a szúnyogok csak kaszinóztak tovább
igy az ottani cuccot vettük meg
és lehet mire ti mentek addigra el is tünnek
kivánom nektek!
természetesen törölközőt vigyetek mert nincs
mint ahogy szunyogháló sem:D
az erkélyen semmilyen napernyő nem volt
és ugye egész délelött
odatűzött a nap
igy ha tehetitek vigyetek mindenképpen
a konyhai felszerelés is szinte 0 a
igy ha főzni szeretnétek akkor ezt is javaslom
volt két nagy lábos
kávé kiöntő villa kés és kanál azt asszem ennyi
jah meg egy nagyon lepukkant vágódeszka és poharak...
ha visztek informatikai eszközt akkor javaslom té dugót elosztót mert minden helyegben
1 konektor volt
kivéve fürdő mert ott egy sem
/ emlitettem lebontanám/icon_biggrin.gif
azért azt tuni kell nem véletlenül anesti a legolcsób szállás..
de örülök hogy nem vette kedveteket amit irtam fő
az optimizmus!!
bármilyen kérdésed még van btran irj kérdezz
szia

# 9808
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174040 Üzenet linkje2011-08-24 15:47:12  Re:

Bigriske írta:
12 napra megyünk. Szerintem is sok minden belefér hogy ha az idő is engedi. Körbe akartuk kerékpározni a környéket, de nem igazán ajánlta eddig senki, így lehet majd robogóval indulunk neki, na meg persze ahová csak bírunk elsétálunk. Párom már volt Görögországban én még sohasem lehet ezért is várom egy picit jobban. A Meteorákat én is megszeretném nézni, de oda szerintem csak csoportosan megyünk.


Biztos nagyon fog tetszeni, olyan barátságos hely Sarti! icon_smile.gif

# 9809
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Buffy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
83 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174044 Üzenet linkje2011-08-24 15:57:44 

Sziasztok!
Kérdezném tőletek,lenne egy nyaralás szeptember 13.-tól 26.-ig.
Szerintetek aki ilyen tájt már volt Sartin,milyen az idő és a víz?
Megéri még ilyenkor is menni?
Melyik apartman a jobb az Asteras vagy a Katerina?
Akik voltak már ezekben az apartmanokban várom válaszukat.
Köszönöm
Üdv.

# 9810
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174045 Üzenet linkje2011-08-24 16:00:12 

Buffy írta:
Sziasztok!
Kérdezném tőletek,lenne egy nyaralás szeptember 13.-tól 26.-ig.
Szerintetek aki ilyen tájt már volt Sartin,milyen az idő és a víz?
Megéri még ilyenkor is menni?
Melyik apartman a jobb az Asteras vagy a Katerina?
Akik voltak már ezekben az apartmanokban várom válaszukat.
Köszönöm
Üdv.


Az idő nagyon jó (nem az elviselhetetlen forróság), a víz pedig meleg, mi is ilyen időtájt voltunk tavaly.
Az apartmanokat sajnos nem ismerem.

# 9811
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Buffy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
83 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174054 Üzenet linkje2011-08-24 16:32:45 

Köszönöm válaszod Aniferi!
Az az igazság,hogy mi már ez év júniusában már voltunk Sartin nyaralni.
Jó volt béreltünk motort és mindenfelé jártunk.
Párom szeretne valamerre elmenni mármint görögbe nyaralni,de egyszerűen nincs hely csak Sartin.Azt úgy gondoltuk,lehet hogy belevágunk,mert nagyon szép hely,a halott várostól kezdve a narancspartig meg a többi.Ez az út így két hetes és attól tartok,hogy esetleg a hó vége felé rossz idő lesz,azért kérdezgetem ezeket a dolgokat.
Üdv.

# 9812
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174056 Üzenet linkje2011-08-24 16:37:03  Válasz a #174040. hsz-ra Előzmény #174040

Hát már látatlanból is elnyerte tetszésünket! icon_smile.gif
# 9813
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Buffy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
83 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174061 Üzenet linkje2011-08-24 16:47:31 

Szia Bigriske!

Ti mikor mentek Sartira!

Üdv.

# 9814
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174064 Üzenet linkje2011-08-24 17:09:22 

Sziasztok!

Nem ide való a téma, ezért kérlek titeket, hogy az aktuális topikban (Paralia) válaszoljatok, nehogy OFF legyen.
Aki már járt Paralia-n, azoktól kérdezem.
Melyik éttermet érdemes meglátogatni? Hol vannak finom gyros-ok és tipikus görög ételek, italok?
A Villa Aegon apartmanról tudtok nekem írni?
Előre is köszönöm!

# 9815
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174072 Üzenet linkje2011-08-24 18:03:27 

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Én már voltam Sartin 2008.-ban szeptember 26- és akkor is tudtunk fürödni is és rengeteget kirándultunk.
Az idén is megyünk szeptember 23-okt.05.ig és nagyon remélem , hogy kirándulásra alkalmas lesz az idő.
kerékpárt kölcsönöztünk és azzal mentünk Sykiára. A narancspartra simán bevállaltuk a gyaloglást és nem bántuk meg.
kellemes idő volt nem forrt a levegő és nem volt tömeg sehol. Az öszvér túra felejthetetlen élmény volt. nem irodával mentünk hanem közvetlenül Krisztosszal beszéltük meg. Így olcsóbb is volt.
Idén robogóval szeretnénk bejárni a környéket. Akkor a Spanosba voltunk ami csodaszép új jó helyen lévő apartman. Most az Irinibe megyünk.
Szerintem azért este sem hül le annyira a levegő hogy nagykabátban kelljen sétálni. Elég egy széldzseki illetve egy közepes vastagságú pulcsi
Egyébként májusban á sikerült eljutnunk Korfura. Akkor is finom meleg volt a tenger!
Szeptember végén Görögországban még jó az idő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 9816
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174083 Üzenet linkje2011-08-24 19:17:01 

Gina!:Szerintem is kell ennyi mozgás, a Balcsin minden este ennek a dupláját sétáltuk le, na meg legalább lemozogjuk a vacsorát is:D Jó ötlet ez a reggeli pékség is, úgysem aludni megyünk oda:)

Siki:Szerintem is nagyon pozitív ember vagyok, úgyh. a szállás nem lesz gond. Szúnyogriasztót akkor nem viszünk, majd veszünk, bár a szúnyogok engem nagyon nem szeretnek , az éven még egy sem csípett meg, na majd most:)A fürdő lebontását ők is tervezik, elvileg felakarják újítani az egészet

Mindenki aki aggódik az időjárás miatt ne tegye!azt mondják még nálunk is meleg lesz szeptemberben, nem h. ott.Az egyik munkatársam férje kint dolgozik és ő azt mondta, h. most lehült a levegő 35 fok van, szeretnék én akkor ilyen lehülést:D

# 9817
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174086 Üzenet linkje2011-08-24 19:35:07 

Sziasztok Megtudná Nekem mondni valaki,hogy lehet-e Sartin kerékpárt bérelni valahol és mennyiért?
# 9818
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174092 Üzenet linkje2011-08-24 20:02:28  Válasz a #174086. hsz-ra Előzmény #174086

Szia!
2008-ban Sassosszal szemben srégen átellenben icon_smile.gificon_smile.gif 2,50 euró volt egy napra. De ez szeptember végén volt!

# 9819
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174094 Üzenet linkje2011-08-24 20:07:11 

Köszi gáborpapo! Köszi a gyors választ.Mi ugy is pont szeptember vége felé megyünk.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 653 654 655 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu