Skala Fourka
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15381 Üzenet linkje2006-09-18 14:25:28 

Én még el sem indultam Vrasnára, mikor már azt néztem, hogy jövõre hova menjek. icon_lol.gif
Ezen a részen, ahol most voltatok, biztosan nem sokan voltak, én addig nem is hallottam róla, míg te nem írtad, hogy oda mentek.
Már nagyon várom a képeidet, mert nagyon kíváncsi vagyok a helyre, hogy hogy néz ki.

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15383 Üzenet linkje2006-09-18 15:08:19 

Én is csak akkor hallottam róla elõször, amikor a férjem közölte, hogy oda megyünk.
Egyébként egy tipikus görög nyaralóhely, tömeg és zaj nélkül. Annak ellenére, hogy nem voltak luxus körülmények, nekem nagyon bejött az apartman. A legtöbb helyen egy légtérben van a háló és a konyha.
Szívesen visszamennék, de Anyu nem szeretné ha kétszer mennék ugyanarra a helyre. Szerinte más tájakat is meg kell ismernem. Õ is oda van Görögországért, már háromszor volt, mindig más helyen.

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15409 Üzenet linkje2006-09-19 10:12:44 

Kilátás az erkélyrõl A park felõli erkélyünk A hátsó erkély
Kellemes tágas volt az apartmanunk.

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15416 Üzenet linkje2006-09-19 13:20:27 

EGyetértek Anyukáddal, szerintem is érdemes minél több helyet megismerni. Amúgy én is az idén voltam harmadjára és mindig más helyen. icon_smile.gif
Szerintem nagyon sok gyönyörû hely van még itt, kár lenne egynél leragadni.
Persze elég lutri, hogy milyen helyet fogtok ki, de elviselhetetlenül rossz szerintem egyik sem lehet. Én is visszavágyom Sartira, de akkor se megyek oda jövõre, mert szeretném más részét is megismerni ennek az országnak.

Nagyon szép volt a szállásotok!!!!! Amúgy én szeretem az apartmanok hangulatát. icon_smile.gif Lehet, hogy egy hotelban tök jó a luxus, de szerintem nincs olyan hangulatos. Nekem otthonosabb az apartman. icon_smile.gif
Szép tisztának tünik a kert is, meg maga az épület is. Gondolom nem lehet régi. A kertet elnézve biztosan jó kis csendes helyen voltatok.

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15422 Üzenet linkje2006-09-19 13:54:24 

Csendes volt nagyon. Tiszta és rendezett udvarral. Az apartman sokkal otthonosabb és kötetlenebb. Akik már látták a képeket, azt mondják, hogy nagyon visszafogott a berendezése. Szerintem a hálóba elég az ágy és az éjjeliszekrény. A mienkben fésülködõ asztal is volt tükörrel. A konyha felszerelése gyenge volt, de nem estem tõle kétségbe, mert vannak dolgok, amik velem utaznak, hogy tudjak fõzni.
Nem lehet túl fiatal a hely, mert láttam az egyik képeslapon egy régebbi képet, ott még a fák kicsik voltak. Az utca túloldalán a tenger volt, most viszont még egy sor épület van a partig. Inkább jól karban tartott a hely.

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15425 Üzenet linkje2006-09-19 14:24:53 


Ez a kép a parton készült(kicsit megvágtam, hogy az apartman jobban látszódjon. Igaz így a kép minõsége romlott). Az autók mögött látszik az apartman. A kép elõterében lévõ épület fiatalabb, mint amiben laktunk. A kép a vihar után készült, még folyt a víz a hegyekbõl.

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15428 Üzenet linkje2006-09-19 14:48:30 

Sziasztok!

Ebben vitatkoznék, mert a szállodák legalább olyan hangulatosak...sõt.
Nagyon családias tud lenni egy szálloda.

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15431 Üzenet linkje2006-09-19 15:12:20 

Valahogy mégis otthonosabb számomra egy apartman. A hotelekben idegennek érzem magam. Próbáltam, nem jött be.
Viszont ahol rendelkezésemre áll egy konyha, ott nagyon otthon vagyok. Ne hidd, hogy állandóan a tûzhelynél állok. Viszont ha eszembe jut valami jó, azt azonnal szeretem kipróbálni. Nem vagyok egy házi tündér, csak a gyerekek és a fõzés érdekel a második mûszakból. Nem vagyok túl nõies nõ. Inkább vissza szerelek egy konektor, neki állok kifesteni a csöppet sem kicsi házunkat, vagy felülök a traktorra és szántok, mint hogy mosogassak vagy vasaljak.
A szállodában úgy érzem, hogy megfosztanak az önállóságomtól. Szeretem ha kiszolgálnak, de csak addig míg mondjuk valaki megcsinálja nekem a kávét (vagy elmosogat icon_twisted.gif ), de nem bírom elviselni, hogy két hétig mindenben kiszolgáljanak.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15441 Üzenet linkje2006-09-19 21:11:46 

Szia Csutek !

Az attól függ, hogy milyen ellátást kérsz. Kérhetsz csak reggelit és akkor nem szolgálnak annyira ki. Nyaralás alatt nem nagyon szeretnék fõzni. Viszont az esti tavernázást ki nem hagynám! icon_wink.gif Annak hangulata van. icon_cry.gif

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15447 Üzenet linkje2006-09-20 06:44:15 

A tavernázás nálunk is meg volt. De délben szükségünk volt egy- egy könnyû ebédre. Volt, hogy késõ este értünk haza a kirándulásból, akkor már nem szívesen mászkáltunk.
Sajnos Fourka mindentõl nagyon messze van. Amikor pl Tassosra mentünk, helyi idõ szerint 5-kor indultunk és este 11 körül értünk vissza. Akkor inkább összeüt az ember lánya egy laza vacsit, mint keresgéljen, hogy hol enne szívesen.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15458 Üzenet linkje2006-09-20 11:35:54 

Mi az, hogy visszafogott? Ágy, szekrény, fésülködõ asztal, mi kell még több? Szerintem minden apartmanban csak ezek vannak, éppen hogy csak felszerelt konyhával. Ez pontosan elég a nyaraláshoz.
Én szeretem, ha kiszolgálnak, akár két hétig is, mivel egész évben senki sem szolgál ki, de most egy reggeliért mindig felöltözni, lemenni az étterembe, az olyan nyûgös. Engem mindig a menzára emlékeztet. icon_lol.gif
Én ezért szimpatizálok az apartmannal, valahogy ott lazább lehet az ember és idõhöz sincs kötve. Mennyivel jobb még csipásan kiülni a teraszra és ott szépen lassan megreggelizni. icon_lol.gif

Amúgy egyáltalán nem tûnik réginek az apartmanotok. Ott a másik ház elõtt nem is volt út? Egybõl a tengerpart következett?

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15461 Üzenet linkje2006-09-20 11:53:03 

Én is szeretem a nyaraláskor, ha nem vagyok idõhöz kötve. Akkor eszem ha éhes vagyok, és nem akkor amikor kajaidõ van. Jó volt hálóruhában kiülni a hátsó teraszra(ott nem látott senki), és édes kettesben elfogyasztani a reggelit. Itthon csak kutya futtában kapok be valamit. Még a kávét is állva iszom meg. Viszont amióta haza jöttem, majd minden nap frappézok. Ahhoz viszont kényelmesen leülök. Ennyi maradt a nyaralásból.
A képet közvetlenül a partról csináltam, tehát nincs a házak elõtt más csak homok és víz. A mi apartmanunktól a homok kb 20m-re, a víz max. 40 m-re volt.

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15462 Üzenet linkje2006-09-20 11:59:51 

Nektek tényleg nagyon szuper helyen volt a szállásotok. Bár a miénk is ilyen lett volna, szerintem jobban a szívemhez nõtt volna Vrasna!! icon_cry.gif
Milyen klassz, hogy kijössz a házból és máris a tengerparton vagy. Micsoda csend és nyugalom lehetett ott és csak a tenger morajlását lehetett hallani!!!!
Ilyen szállásról álmodtam én is. icon_cry.gif

Annyira várom már a képeidet, nagyon kíváncsi vagyok erre a helyre.

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15465 Üzenet linkje2006-09-20 12:09:19 

Sziasztok !

Az Off topicban folytatom - (Dumcsi )

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15469 Üzenet linkje2006-09-20 12:17:41 

Ritkán találni ilyen klassz helyet. A szállás tényleg baráti áron volt, igaz a falu drágább az átlagnál. Azért, ha nem találok megfelelõ szállást, lehet, hogy jövõre is ott kötök ki.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 19 20 21   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu