Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1218 Üzenet linkje2005-08-18 11:28:07 

Köszönöm szépen az infókat! icon_biggrin.gif
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#1278 Üzenet linkje2005-08-22 23:49:01  válasz

igaza van Rebekának aShitonos srácok tényleg mindent megoldanak,bármi legyen a gond.idén még annak az utasnak is segítettek,aki még le sem szállt a buszról már fikázott is mindent.
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1287 Üzenet linkje2005-08-23 13:47:17 

Csak kíváncsi volnék, hogy az ilyen ember minek indul útnak bárhová is. icon_twisted.gif Imádom én is az ilyeneket, elõször szórakozom rajtuk, de elég hamar idegesít. Régen mi is busszal utaztunk, de volt aki végig fikázta az utat, visszafelé pedig azt hallgattuk mennyire rossz volt ez is meg az is. De azért a következõ évben is elindult. icon_wink.gif
Sartit is sokszor éri az a kritika, hogy üdülõtelep. Az. Az igazi falu fenn van a hegyoldalon, oda kevesen mennek fel. Nem jellemzõ hogy a falvakat közvetlenül a parton építették volna fel, de a túristának az kell. Én is szeretem az erkélyrõl nézni a tengert evés közben is. icon_lol.gif

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Htimi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1334 Üzenet linkje2005-08-25 19:43:49 

sziasztok.
igen, sajnos mindig vannak olyanok, akik siman elmennek nyaralni es kozben pedig vegigfikazzak az egeszet! mi a parommal nem nagyon szeretjuk az ilyen embereket, mert akkor minek jon el nyaralni??? vagy miert pont oda??? ha tud jobbat, akkor menjen oda, es ne hergelje a tobbieket. mi altalaban azokat siman otthagyjuk, akik fikazzak a dolgokat!
vagy maradjanak otthon...! no comment!

# 20
Enc
Figyelmeztetve
Vendég



Nincs beírva úticél.
#1617 Üzenet linkje2005-09-01 09:14:23 

Sziasztok! icon_smile.gif Én most utazok elöször a tengerhez,Szartit választotuk párommal. Holnap indulunk,már nagyon várom! Biztos vagyok benne ,hogy nagyon jó lessz. Egy ilyen szép helyen az ember nem a gondokra összpontosit.
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1621 Üzenet linkje2005-09-01 11:05:14 

Szia Enc!

Sarti szerintem nagyon jó választás. Gyönyörû a tegerpartja, nagyon hangulatos a falu. Érdemes motort bérelni, és bejárni a Sithonia félszigetet, mert csodálatos részei vannak.
Nagyon jó utat, és kellemes nyaralást kívánok.
Üdv.:

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Enc
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#2314 Üzenet linkje2005-09-26 10:56:59 

Hát tényleg jól választotunk:D
Minden nagyon szuper volt. A Koszmasz apartmanban voltunk nekem nagyon tetszett minden Sartin.
Elmentünk kajakozni is egésszen a vissza utig nem volt baj ,sajnos akkor a hullámoktol rosszul lettem de ez az én hibám.
Az AVRA étteremben kaptuk a félpanziós ellátást a két magyar felszolgálo nagyon rendes és türelmes volt velünk .
Robogoval körbejártuk a félszigetet. Délnek indultunk Kalamitsi nagyon tetszett,ahogy egyre délebbre mentünk egyre szebb és nyugisabb helyeket találtunk egészen amíg el nem értük Neos Marmarast.
Itt sokkal nagyobb volt a nyüzsi persze csak a többihez képest.
Haza felé megálltunk , bekunyeráltuk magunkat a jacht - kikötöbe. Hát láttunk ott pár csodát icon_surprised.gif
Másnap észak felé mentünk itt is sok szépet láttunk.
Párommal megbeszéltün jövõre újra megyünk .

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2322 Üzenet linkje2005-09-26 11:37:57 

Szia enc!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Sartin. Tényleg nagyon gyönyörû vidék. Az AVRA tavernában még mindíg jól fõznek? Többször ettünk ott mi is. Mennyire volt zsúfolt most Sarti?

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Enc
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#2386 Üzenet linkje2005-09-27 18:26:46 

Szia Valcsi!
Nagyon jól fõztek amig mi ott voltunk,ráadásul akkora adagokat kaptunk,hogy nem tudtuk megenni.
Amikor mi voltunk 6 busz jott szombaton és 3 szerdán szóval voltak bõven. Bár Sartin inkább csak estefelé jött elõ a nép. icon_lol.gif

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2419 Üzenet linkje2005-09-29 12:07:01 

Szia enc!
Köszi a választ! Azért érdekelt, mert ajánlottam egy ismerõsömnek Sartit úticélnak jövõre. Én már régen jártam ott, így érdekeltek az esetleges változások.
Üdv.:

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2716 Üzenet linkje2005-10-09 15:56:59 

Sziasztok!

Mi augusztusban voltunk Sartin és nekem se volt semmi bajom a hellyel. Az úttal már annál inkább, de hát nem mehet minden simán, fõleg a mi esetünkben. Ugyanis 3x robbantunk le odafele menet a busszal, így egy napot sikeresen elvettek a nyaralásunkból. Na mindegy, lényeg, hogy még maradt 9 napunk.

A parton nem volt tömegnyomor, kristálytiszta volt a víz, este hangulatos volt a sok-sok bazár, étterem, bolt. Amilyen csendes volt napközben, este olyan kis nyüzsgõs lett.
A víz szinte langyos volt. Viszont nagyon érdekes volt, hogy kagylót nem találtunk a parton. EGy-két kósza apróságot láttunk, de nem tudtunk nagyobbakra szert tenni. Így megértettük, hogy miért árulnak a boltokban elõre csomagolt kagyló csomagokat.icon_smile.gif)))

A Narancs-part gyönyörû volt, szintén kristály tiszta vízzel. Bár a parton elég sok szemét volt eldobálva és wc sincs, de ettõl függetlenül nagyon szép hely, nem szabad kihagyni!!!
Voltunk egy fakultatív kiránduláson, a Blue Lagoon-on, ami a kiskikötõbõl indult és amirõl majdnem le is maradtunk, hála nekem.icon_smile.gif)))
Mindenhol a kikötõ után érdeklõdtem és barátságosan útba is igazítottak minket.
50 fokban, hegynek fel az országúton bandukoltunk és mérgelõdtünk, hogy ha már ilyen messze van a kikötõ, legalább buszt indítottak volna, de legalábbis közölhették volna velünk, hogy ilyen messze van és idõben induljunk el.
11-kor indult a hajótúra. 3/4 11-kor, 45 perc erõteljes menetelés után végre már láttuk a kikötõt, így a remény is visszaköltözött belénk, hogy még sem maradunk le az útról.
Mikor odaértünk, egy kicsit kezdett gyanús lenni, hogy nagy a csend, embertömeg sehol és ekkor megint felütötte a fejét az aggodalom.
És sajnos nem hiába, mert kiderült, hogy nem a nagy kikötõbe kellett volna jönnünk, hanem a kicsibe, ami a szállásunktól 15 percre volt.
Ekkor már világos volt, hogy nincs Blue Lagoon hajókirándulás, mert negyedóra alatt vissza az országúton nem tudunk visszaérni. Nem tudtam, hogy bõgjek, vagy nevessek kínomban. icon_smile.gif))
És ekkor az égiek ránk néztek, mert volt egy hasonló hajó, gondoltam megkérdezem, hogy mit lehetne tenni. Hálistennek magyarok voltak a tulajok és felvettek minket a hajójukra és átvittek minket a kiskikötõbe, ahol sikeresen átszálltunk a mi hajónkra. Nem gyõztem hálálkodni nekik. Azt, hogy mit gondoltak rólunk, szerintem jobb, ha nem tudom. icon_smile.gif))))
Végre a jó hajón ültünk és nagyon örültünk, hogy még sem maradtunk le a kirándulásról.
Viszont a többiek elég gyilkos pillantásokat vetettek ránk, mivel miattunk késve indultunk. EGy kicsit sem égtünk, mint a rongy. icon_smile.gif)))
Aztán nagy nehezen elindult a hajó és végre elterelõdött rólunk a figyelem.icon_smile.gif

Csodálatos volt a tengeri hajókázás!!! Kikötöttünk a Kék Lagúnánál, ahol pancsolhattunk, túrázhattunk 2 órán keresztül, aztán irány vissza. Nem kell mondanom, hogy a reggeli indulás után már nem mertem nagyon messze kerülni a hajótól. icon_smile.gif))
Visszafelé kikötöttünk egy lakatlan szigeten, ahol souvlakit kaptunk, bort, ouzót, görög salátát. Ez is nagyon szép hely volt, bár elég picike ennyi embernek. Ráadásul millió darázs volt, fõleg fõzéskor.
Este fél 9-kor kötöttünk ki Sartin.

Szóval akinek nem telik Krétára, Santorinire és a többi csodálatos helyre, bátran induljon el Sartira, nem fog csalódni benne. Én sem találkoztam bunkó emberekkel, se magyarral, se szlávokkal, mindenki teljesen normális volt.

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2720 Üzenet linkje2005-10-09 19:34:53 

Sarti.....imádtam. Ha nem sajnálnám az idõt visszamennék. Bár ki tudja mit hoz a jövõ. De még annyi csodás hely van. De a Narancspart kimaradt az életembõl, azt még pótolni kell.
# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sarti
Aktív fórumos
Aktív fórumos
275 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#3446 Üzenet linkje2005-12-18 08:22:18 

Hát siasztok! Végre "itthon" A fórumos névválasztásom szerintem magáért beszél.... Sartin 5x jártam már,ebbõl 2x 2 hetet de még mindig nem elég !!!! Hát ezvan ! Hát akkor cuppantok minden Sarti fun-t !!!!
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#3447 Üzenet linkje2005-12-18 09:11:12 

Szia Sarti!

Jó, hogy bejelentkeztél ide is, és szeretném ha írnál milyennek találtad Sartit, mert jövõre elképzeléseinkbe ez is benne van.

Köszi elõre is! icon_biggrin.gif

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#3452 Üzenet linkje2005-12-18 11:36:38 

Szia Kriszta,
Mi 5x voltunk Sartin,mindig 2hétre.Elõször Nei Poriba fizettünk be,de indulás elõtt vissza mondták az utat,és Sartit ajánlották helyette.Másodjára már tudatosan választottuk,aztán meg minden évben ott voltunk.Sartin találkoztunk egy nyugdijas házaspárral akik elmondták,hogy '95tõl minden évben egy hónapra kiköltöznek.Elõtte nagyon sok helyen jártak de ezt találták a legtökéletesebbnek.Az a jó Sártin,hogy ha csendes nyaralást szeretnél megkaphatod,és ha bulizni akarsz,akor azt.Ilyenkor csak arra kell figyelned hol helyezkedik a szállásod.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu