Polychrono
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56718 Üzenet linkje2008-04-11 08:41:20 

Köszi Csutek! icon_lol.gif
Egy kicsit félek ettõl az egyedül utazástól, de bátraké a szerencse és szerintem ott sem fogok jobban unatkozni, mintha itthon ülnék a négy fal között.

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vio
Törzstag
Törzstag
844 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56719 Üzenet linkje2008-04-11 08:57:12  Re:

Andra írta:
Szia anyuci68!


Nálunk a Start Utazási Iroda visz oda utasokat.
A Pepi apartman, Lena apartman és Furnos apartman közül lehetne választanom.
A Pepi állítólag a város szélén van, a Lena a nyaralühely elején, közel a tengerparti sétányhoz, a Lenáról meg annyit írnak, hogy néhány perces sétára van a központtól.
Nekem egyik se mond semmit, nem tudom melyiket lenne jó választani.

Szia!
A Pepi, Lena, Furnos mind az aeolus apartmanja.Lehet, hogy a Start utazási iroda az Aeolus partnerirodája? icon_rolleyes.gif

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56720 Üzenet linkje2008-04-11 08:57:31  Válasz a #56718. hsz-ra Előzmény #56718

Ez a Pepi apartman



A másik kettõrõl nincs sajnos képem.

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vio
Törzstag
Törzstag
844 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56721 Üzenet linkje2008-04-11 08:59:06 

Furnos:

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56722 Üzenet linkje2008-04-11 08:59:37  Válasz a #56719. hsz-ra Előzmény #56719

Vio!

Hát az lehet, bár nekem tavaly semmi bajom nem volt az Aeolussal.
De akkor lehet, hogy nem is Debrecenbõl indul a busz, hanem megint kutyagolhatok le Kecskemétig. icon_cry.gif
Hát ezt már nem vállalom be, és ha így van, akkor ugrott Polichrono. icon_cry.gif

# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56724 Üzenet linkje2008-04-11 09:01:01  Válasz a #56721. hsz-ra Előzmény #56721

Ez a Furnos egész jól néz ki!! Bár gondolom, mivel az útnál van, ott rajolhatnak a motorok. icon_rolleyes.gif
# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#56763 Üzenet linkje2008-04-11 13:04:51  Válasz a #56715. hsz-ra Előzmény #56715

Szia Andra!
szívesen az infókat. A felsoroltak közül a Lena-t ajánlom, azt dicsérte az a család, aki ott volt, vagyis nem volt problémája. Egyébként ezek Aeolus-os apartmanok, gondolom az ottani iroda az õ útjaikat is értékesíti. Pepit nem ajánlom, az ott lakók éjszaka a pockokkal harcoltak, igaz, az júliusban volt, a harmadikat nem ismerem. Mi meg a Traditionalban - bár azt nem soroltad fel - a csótányokkal.

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vio
Törzstag
Törzstag
844 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56770 Üzenet linkje2008-04-11 13:25:57 

Lena:
Polychrono nyaralóhely elején, a tengerparti sétány közelében, a tengerparttól csupán 30 m-re található, ez a közkedvelt ház, egy nyugodtabb utcában, dúsan zöldelõ fák ölében. A földszinten 3 ágyas apartmanok épültek, külön hálószobával (a 3. ágy a konyhai részben található). Az emeleten két nagy, külön hálószobás apartman található, melyek 4-5 fõ elhelyezésére alkalmasak. Minden szoba konyhasarokkal (alap felszereltség, tûzhely, hûtõszekrény), fürdõszoba/ WC-vel, balkonnal vagy terasszal van felszerelve. Mindazoknak ajánljuk, akik nyugodtabb szállást keresnek, tengerparthoz igen közeli fekvéssel.





# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56794 Üzenet linkje2008-04-11 16:21:51 

Andra! Én is örülök, hogy rászántad magad, legalább már gondolatban az utazásra! Egy fiatal pár, rokonaink voltak Polychoron nászúton két éve, és nagyon jól érezték magukat.
Van is tõlük egy kis videós felvétel, majd utánanézek, hátha találok használható felvételt benne, és akkor felrakom ide neked. (Majd szólok, ha sikerült találni!)
Szerintem ne félj az egyedüli utazástól, én is szivesen kipróbálnám! Ki tudja kikkel találkozol ott esetleg? icon_smile.gif icon_smile.gif

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56800 Üzenet linkje2008-04-11 18:26:13 

Ez a Lena nagyon jól néz ki, pont olyan,mint amilyeneket én szeretek icon_smile.gif Andra igenis fogjál bele!!!
# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Barbageorgopulosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
241 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56807 Üzenet linkje2008-04-11 19:28:30  Re:

Andra írta:
Ez a Furnos egész jól néz ki!! Bár gondolom, mivel az útnál van, ott rajolhatnak a motorok. icon_rolleyes.gif


Hi ! icon_biggrin.gif
Én is a Lena-ra szavaznék. icon_wink.gif
Anno, két házzal lejjebb ( a tenger felé icon_cool.gif ) laktunk, és így, idõnként jártunk el elõtte. Aránylag nyugis helyen van, és közel a part. A strand itt az utca végénél kavicsos, a vízhez közel, pedíg már aprókavicsos, homokos. ( nem túl széles icon_confused.gif ) A központ max. 5 perc séta. icon_wink.gif

# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56809 Üzenet linkje2008-04-11 19:46:24 

Nekem mindig ezek tetszenek, amik fehérek, kovácsoltvas korláttal vannak tele és a kert telis-tele van virágokkal.. icon_smile.gif
Andra, várjuk a döntésed, a fél fórum már neked drukkol!!!

# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56817 Üzenet linkje2008-04-11 23:48:19  Válasz a #56716. hsz-ra Előzmény #56716

Andra,

megkérdeztem a fakultatívokat. Azokat a kirándulásokat mondták anyuék is, amit már leírtam, tehát:
- Meteorák
-Thesszaloniki
-Görög est
-Hajókirándulás (teknõsbéka sziget, Neos Marmaras, és pancsolás egy szép öbölben)

Azóta persze lehet, sõt biztos bõvült a kínálat.

Pefkohori is ott van a szomszédban, szerintem érdemes átbuszozni oda. Amikor Toroniban nyaraltunk, egy hajókirándulás alkalmával kikötöttünk ott pár órára, sétálgattunk, nekünk szimpi volt a hely. Igaz, a strandon sokan voltak, és keskeny a part, de szép tiszta áttetszõ ott is a tenger és homokos a part.

# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56830 Üzenet linkje2008-04-12 12:36:14  Válasz a #56817. hsz-ra Előzmény #56817

Andra! Már nézelõdök, de még egyenlõre csak a neten, de ma meg fogom keresni a felvételt is.






# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56832 Üzenet linkje2008-04-12 13:03:41 

Szia Andra!
Örülök, hogy megfogadtad többünk tanácsát és NEM ADTAD FEL!
Nem az a tipus vagy aki kibírja egy teljes évig Görögország nélül. Az a rohadt pénz nem állhatja útját annak, aki igazán akar valamit. Polichronoban még nem jártam, de csupa jót hallottam róla. Én egyébként is szeretem a Chalkidikit. Olyan nagyot nem lehet csalódni benne. Tavaly mi is "kényszermegoldásként" mentünk Pargára, mivel amikor mi tudtunk utazni, nem volt máshol lehetõség. Mégis életünk egyik legjobb nyaralása volt. Akkor abban Te is segítettél, legalább is a felkészülésben, amit ma is köszönünk.
Vágj bele!
Üdv: Josza

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu