Polychrono
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 61
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56839 Üzenet linkje2008-04-12 14:44:47 

Andra! Küldtem felvételt Joxnak, szerintem hamarosan felteszi a videoalbumba. Nem sokat találtam sajnos, de azért látszik, hogy szép kis falu, szerintem vágj bele!
Biztos jól fogod érezni magad! icon_smile.gif

# 62
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56953 Üzenet linkje2008-04-14 00:32:50 

Andra ! Fenn van a videó, bár túl sok mindent nem mutat meg Polychoronoból, de egy kis ízelítõnek jó. Elnézést kérek mindenkitõl, aki megnézi, a rengeteg zoom-olásért. Ez nem az én felvételem, egy ismerõsöm készítette.
Most így egyben megnézve kicsit idegesítõ ez a rengeteg zoomolás, de azért nem élvezhetetlen. Remélem tetszeni fog!? icon_smile.gif

# 63
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57072 Üzenet linkje2008-04-15 08:52:43  Re:

ANYUCI68!
Köszönöm, akkor a Lenara koncentrálok. Bár még mindig nem tudom, hogy Polichronoba tudok-e közvetlenül Debrecenbõl utazni, vagy ez is Aeolusos út és utazhatok le Kecskemétig. Tavaly az egy rémálom volt, egyedül nem fogom bevállalni. icon_cry.gif

Nekem nagyon megtetszett ez a kis falu, jó lenne eljutni oda!

# 64
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57073 Üzenet linkje2008-04-15 09:01:12  Válasz a #56770. hsz-ra Előzmény #56770

Köszi Vio az infót a Lenáról!!!
Ez nagyon tetszik!! Esküszöm kis hasonlóságot véltem felfedezni közte és a pargai Sakis közt. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

# 65
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57074 Üzenet linkje2008-04-15 09:06:42 

Annyira aranyosak vagytok mindannyian!
Nagyon köszönöm a bátorítást, meg a sok infót, amiket itt összegyûjtöttetek nekem, nagyon jól esik. icon_lol.gif
Még nem fix, hogy megyek, mert sok mindentõl függ, de ha mégis sikerülne mennem, azonnal tudni fogjátok, mert világgá kürtölöm. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Anikó! Köszi a videót, mindjárt megnézem õket. kiss.gif

# 66
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57078 Üzenet linkje2008-04-15 09:09:19 

Anikó!
Sajnos idebent nem tudom megnézni, nem indul el. icon_cry.gif
De otthon rávetem magam. icon_lol.gif

# 67
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57086 Üzenet linkje2008-04-15 11:22:26  Re:

Andra írta:
...akkor a Lenara koncentrálok. Bár még mindig nem tudom, hogy Polichronoba tudok-e közvetlenül Debrecenbõl utazni, vagy ez is Aeolusos út és utazhatok le Kecskemétig...

Szia Andra!

Nagyon drukkolok Neked, hogy sikerüljön valami, figyeltem az elõzményeket... Megkérdeztem; a Lena ap. busszal az Aeolus-é, s pl. kecskeméti felszállás... Sorry... icon_cry.gif icon_redface.gif

# 68
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57087 Üzenet linkje2008-04-15 11:35:22  Válasz a #57086. hsz-ra Előzmény #57086

Szia h.apci!

Köszi, sejtettem, hogy így lesz. icon_cry.gif
Akkor kilõve Polichrono. icon_cry.gif icon_cry.gif
Legalábbis egyedül nem vágok így neki. Ha lenne közvetlen járat Kecskemétig, akkor mennék, de ezek az átszállósdik iszonyatosak, már csak az idõ rövidsége miatt is.

Olyan kár, hogy csak az Aeolus visz ilyen helyekre utasokat. Nálunk Debrecenben csak a szokásos helyekre vannak utak, semmi változatosság, vagy újdonság nincs.
Polichronóra se visz senki tõlünk. icon_cry.gif

# 69
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57090 Üzenet linkje2008-04-15 11:42:29 

josza2!

Annyira aranyos vagy Te is, nagyon köszönöm a bíztatást!! icon_lol.gif

De, sajnos a pénz nagyon is útjában állhat egy utazásnak és most eléggé olyan a helyzet nálam. icon_cry.gif
Tavaly Parga után nem találtam egy olyan helyet sem, ahova szívesen mentem volna és erre most rátaláltam Polichronóra. icon_lol.gif
Bár nem sok képet láttam még róla, de amit láttam, az alapján tetszik.
Szeretem, mikor ilyen rendezett egy kis falu, legalábbis a képek alapján Polichrono olyannak tûnik.

# 70
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57091 Üzenet linkje2008-04-15 11:44:31 

Andra, nagyon szörnyû ezt hallani, hogy így omlanak össze a terveid és a te és mindannyiunk lelkesedése, egy balga buszindulás miatt. De megértem, hogy ez problémát okoz. Mi lenne, ha Pestrõl indulnál és elõtte egy nappal már felutaznál és alhatnál egy éjszakát valakinél????
# 71
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57093 Üzenet linkje2008-04-15 12:02:21 

Szia Andra!

Nehogy már egy ilyen baromságon múljon a nyaralásod...! icon_eek.gif Megnézegettem a menetrendeket... Hát busszal tényleg nem egy leányálom, de vonattal semmi az egész! Akár Kecskemétre egy átszállással, vagy Budapestre. Millió vonat van naponta és csak 2-3 óra az út, tehát még egy plusz éjszakázás sem kell! Ha Debrecenbõl menne a busz, az sem lenne rövidebb, csak hát az átszállás... Éld bele magad a vonatozásba, az nem is olyan fárasztó! Fel a fejjel! icon_wink.gif icon_razz.gif

# 72
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57094 Üzenet linkje2008-04-15 12:10:17 

Andra!

Gondolj egy kedves idõs társunkra, aki Nagykanizsáról Budapestre vonatozott, onnan Románián és Bulgárián át Thessalonikibe, majd onnan tovább Nei Poriba és vissza! icon_eek.gif icon_exclaim.gif Utána csak áradozott, olyan boldog volt... icon_razz.gif és neki van igaza! Ha így tudott menni, hát így ment, de ment! icon_wink.gif icon_razz.gif Emiatt fel ne add! icon_evil.gif

# 73
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57095 Üzenet linkje2008-04-15 12:14:37 

Polychrono.


# 74
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57096 Üzenet linkje2008-04-15 12:39:16 


# 75
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57123 Üzenet linkje2008-04-15 16:05:03 

Andra! Nagyon remélem azért tényleg nem adod fel ilyen könnyen!? Nincs valami ismerõsöd tényleg Pesten, akinél aludhatnál, azért oda könnyû eljutni, és akkor ott tudnál felszállni.
Én emlékszem tavaly is problémás volt vonattal is eljutnotok Kecskemétre!
Nagyon sajnálnám, ha ezen múlna a nyaralásod! icon_smile.gif

Szurkolok neked!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu