Szálláshelyek
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
Hozzászóló Üzenet
# 526
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Caca0515
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#154785 Üzenet linkje2011-01-12 09:44:53  Válasz a #154687. hsz-ra

Kedves Josza!

Mi sem vagyunk híve a félpanziós ellátásoknak, eddig mi sem kértünk soha kaját. Mindig apartmanban voltunk, önellátással. Csak egyszer voltunk allinclusiv ellátással, Egyiptomban voltunk, de oda ugye csak úgy érdemes menni.
Most is apartmanba szerettünk volna menni önellátással, mert mi is kirándulunk, motorozunk állandóan, nagyon keveset vagyunk a szállásnál. Viszont most van egy olyan akció, hogy ha január 31-ig foglaljuk le, akkor nincs reptéri illeték, meg még valami plusz kedvezmény is van és így valami 115e körül van félpanzióval fejenként. Az apartmanos katalógusok még nem jelentek meg, majd csak február március körül lesznek és félünk, hogy ha addig várunk, közel ennyiért fogunk találni apartmanos utazást, akkor meg mindegy, ha már kajával fizetünk ennyit. Az a gond, hogy nem tudjuk, hogy mennyi lenne az apartmanos szállás. Ha sokkal olcsóbb, akkor nem mennénk félpanziós ellátással. Úgyhogy ezért dilemmázunk rajta.
És mi a gondod a Neckermannal? Mi még soha nem utaztunk velünk.

# 527
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Brettl1991
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#159393 Üzenet linkje2011-04-02 09:51:55 

Sziasztok!

Én szeptember 6-án utazok Nei Pori-ba az Andonia apartmanházba, és szeretnék érdeklődni, hogy milyen véleménnyel vagytok az apartmanról (aki már volt ott) és a környékéről!

Légyszi írjatok!

# 528
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173375 Üzenet linkje2011-08-17 15:40:32 

Sziasztok!

Mennyire jellemző az apartmanokban, hogy adnak törülközőt?
Mikor Paralián voltunk, nem emlékszem, hogy kaptunk-e, tavaly Sartin igen (sőt ki is cserélték, az ágyneművel, 10 éjszakát voltunk).
Jó lenne tudni, vigyünk-e bentre? (Strandra persze viszünk).

# 529
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tothrita
Aktív fórumos
Aktív fórumos
347 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173910 Üzenet linkje2011-08-23 15:15:43 

Nekünk eddig sehol sem adtak törölközőt, se új ágyneműt az egy hét alatt. Se Sartin, se Parálián.
# 530
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edcsa8
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
47 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173945 Üzenet linkje2011-08-23 20:43:34 

ginaaa79 írta:
Sziasztok!

Mennyire jellemző az apartmanokban, hogy adnak törülközőt?
Mikor Paralián voltunk, nem emlékszem, hogy kaptunk-e, tavaly Sartin igen (sőt ki is cserélték, az ágyneművel, 10 éjszakát voltunk).
Jó lenne tudni, vigyünk-e bentre? (Strandra persze viszünk).




Gina: mi soha nem kaptunk sehol se törölközőt, se váltás ágyneműt icon_sad.gif Se Leptokárián, se Sartin. Melyik szálláshelyen voltál, ahol kaptatok?

# 531
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Karesz77
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#178248 Üzenet linkje2012-01-12 21:20:01 

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni.
Évek óta Sartiba jártunk de valahogy elvesztette a varázsát már.
Egyre több az apróbb probléma,és ezért szeretnénk új helyet,helyeket felfedezni.
A kisfiunk mozgássérült ezért olyan szálláshelyre lenne szükségünk ami közvetlen a parton van,és persze nem egy vagyonba kerül.

Köszönöm a segítségeteket előre is.

# 532
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#178309 Üzenet linkje2012-01-14 10:28:41  Válasz a #178248. hsz-ra Előzmény #178248

Szia Karesz77!

Nem írod, de azt sejtem, autóval utaztok, ezért sok hely szóba jöhet. Az utazási irodák nem tudom, mennyire lennének partnerek a segítség nyújtásban tekintve, hogy a többség a közvetlen tengerparti szállást keresi.
Mivel, még időben vagy akár interneten is találhatsz megfelelő szállást, van néhány oldal, ahol közvetlenül tudsz foglalni, és akár le is mondhatod.
Azért adnék egy tippet is, mit szólnál Thassoshoz?
Csodaszép sziget, és nincs messze. A parthoz is közel van, ezért a kompozás nem drága.
És ami a legjobb, hogy egy ott élő magyar hölgy tud neked segíteni.
Keresd fel ezt az oldalt, és nézz szét:
http://www.thasos.hu/

Ha tetszik a hely, vedd fel a kapcsolatot Ágival, aki a Ti igényeiteknek megfelelő szállást fog ajánlani. Sok szállás van, és ezek között vannak partmentiek is, megfizethető áron. A Golden Beach pedig egy csodaszép hely, lassan mélyülő vízzel, ami biztonságos lehet a csemete számára is.
Most még biztos nem vagy elkésve a foglalással, de ha tetszik, ne késlekedj egy percet sem, mert itt is gyorsan fogynak a jó helyek!

Remélem, tudtam segíteni, sok sikert a keresgéléshez, és jó nyaralást kívánok!

Üdv, Melinda

# 533
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Timcsosz8
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184750 Üzenet linkje2012-05-19 14:37:13 

Szép napot! icon_smile.gif

Valaki lakott már Thassosban az Ioannis szállodában? Mik a tapasztalatai? Jó választás a félpanziós ellátás?

# 534
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184755 Üzenet linkje2012-05-19 16:24:40 

A kérdésed első feléhez nem tudok hozzászólni, mert még nem jártam Thassoson, mégkevésé az Ioannis szállodában. Viszont ami a félpanziós ellátást illeti magam részéről biztosan nem fizetnék be rá. Ennek több oka is van. Elsősorban Görögországban bármerre is jár az ember, különösen az üdülőhelyeken, rengeteg étterem, taverna van, amelyek kinálják a finomabbnál finomabb ételeket. Kedve szerint válogathat az ezmber izlésének, pénztárcájának megfelelően. Másrészt akkor eszik, amikor megéhezik és nem akkor amikor szálloda meghatározza az adott étkezés időpontját. Igy soha nem kell sietni, hogy odaérjünk a vacsorához vagy korábban félbeszakinai egy programot (kirándulást vagy strandolást). Na és a reggeli lustálkodás??? Arról nem is beszélve, hogy eszed, nem eszed, azt kapod! Ez természetesen az én véleményem. Ha valaki a félpanzió mellett dönt, azzal sincs semmi gond! Csak előre érdemes átgondolni ezeket a dolgokat.
# 535
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vikso
Aktív fórumos
Aktív fórumos
482 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184757 Üzenet linkje2012-05-19 16:44:26 

Nem értem, Thassos szigetére gondoltál? Vagy van Thassos nevű apartman? icon_lol.gif
A kérdésedre válaszolva, nem választanám a félpanziós ellátást. Időhöz vagy kötve, aztán a hely válogatja, adnak is, meg nem is.

# 536
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Döme
Törzstag
Törzstag
896 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184761 Üzenet linkje2012-05-19 17:53:21  Válasz a #184750. hsz-ra Előzmény #184750

Nem saját tapasztalat, de az alábbi két linken szereplő értékelések, képek alapján én kihagynám...Félpanzió ügyben pedig teljes mértékben osztom az előttem szólók véleményét, vagyis Görögországban - ezen szállodai kategóriában főleg - teljesen felesleges. Az alábbi oldalak egyébként nagyon hasznosak, szinte valamennyi szálláshelyről találsz értékeléseket rajtuk.

Katt.

Katt.

# 537
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Timcsosz8
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184795 Üzenet linkje2012-05-20 01:40:48 

Köszönöm a válaszaitokat! Nem merjük bevállalni a hotelt! icon_biggrin.gif

Esetleg valaki megosztaná velem a tapasztalatait a Smaro és a Laskarina apartmanokkal kapcsolatban? Köszönöm! icon_smile.gif

# 538
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ananda9
Aktív fórumos
Aktív fórumos
292 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184812 Üzenet linkje2012-05-20 10:22:16  Válasz a #99733. hsz-ra Előzmény #99733

Melyik városba mennétek?
# 539
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184817 Üzenet linkje2012-05-20 10:31:23  Válasz a #184750. hsz-ra Előzmény #184750

Szia!
Azóta látom, hogy Thassoson kivül más helyeken is nézelődsz szállás után. Ezek szerint még az úticél sincs eldöntve?
Én Görögben szinte sehová nem mennék szállodába - bár tudom, izlések és pofonok - egyszerűen nem éri meg. Ott az ember lustálkodik, vagy kirándul, és nem akaródzik az embernek a kajához igazodni. icon_smile.gif
Majd ird meg mi lett a végleges úticél.

# 540
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#184855 Üzenet linkje2012-05-20 17:25:03  Válasz a #184817. hsz-ra Előzmény #184817

szia, osztom az előttem szólók véleményét. 12 éve járok göröghonba, mindig apartmanban voltunk, először befizettünk vacsorát, szintén kezdőként, de mikor végre a férjem eljutott egy esti misére, és ki kellett jönnie a közepén, mert lemaradt volna a vacsorárol, eldöntöttük soha többet. És tényleg...annyi taverna, étterem van, és jobbnál jobb kaják.. a vacsora menüje 2 naponta változott, ill forgott... neem, én nem ajánlom... a szálloda?? háát, nekem nem kéne... én egyszerű ember vagyok, a családom is az. Nekünk jó az apartman... úgyis csak aludni vagyunk ott.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
<   1 2 3 ... 35 36 37 38   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu