Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8890
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166446 Üzenet linkje2011-06-20 19:21:55 

KissLaszlo!

Mi is salgótarjániak vagyunk, de az idén busszal megyünk.
Mint már említettem, az IBUSZ-os Fortunával.
Tud valaki erről valamit?
Minden jót!

# 8891
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166455 Üzenet linkje2011-06-20 19:54:27 

Sziasztok. Beszter. Bár csak az enyém lenne az a viskó. A képekről a következő a helyzet. 484 Db van fenn, de nem tudom sorba tenni. Ráklikkelek az elemek rendezésére, sorba rakom, elmentem, és minden visszaugrik az eredeti állapotba. Próbáltam átütni a fotó készités dátumát, de igy sem teszi abba a sorrendbe amibe én akarom. Ha igy jó akkor nagyon szivesen felteszem.
# 8892
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166458 Üzenet linkje2011-06-20 20:05:36 

beszter írta:
Szia Lady!
Fogós kérdés,de szerintem nem biztos,hogy jó helyen érdeklődsz!Mi ugyanis itt Sarti imádók vagyunk! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif De ha még nem voltál Sartin és kipróbálod Te is az leszel!! icon_biggrin.gif Hogy mennyire bulizós Sarti?Szerintem teljesen kielégítő.Itt is van disco,koktél bár!Nagyon kiépült az elmúlt években!Elhangzott már Sartiról is ,hogy tiszta Siófok,de nem lopta be magát a szívünkbe az illető!Igen itt is sok a magyar,de mint leírtuk akkor is ez amiatt van ,hogy a magyar turista ezt engedheti meg magának!
Egyszóval ki kell próbálni!
Szoktam írni,hogy Sartit meglátni és megszeretni!No de ízlések és pofonok!
Remélem mások írnak Neked véleményt,de mint az elején jeleztem itt mindenki Sarti Fun!
UGYE???? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
Persze hogy nem fogom be lopni magamat a szivetekbe pont nem is érdekel icon_biggrin.gif
De amikor eltudok menni mondjuk Pargára ,Thassosra,Kefalóniára ,Zakyntosra ugyan abból a pézből akkor mért kellene Sartira mennem
Szerintetek akkor mért icon_question.gif
Tölem bárki bármit mond Sarti szép és tényleg jó csak az a baja hogy
Görögország Siófoka icon_sad.gif Szóval én tisztelem becsülöm azokat akik ide járnak évente ill. eltudnak csábulni néhány hozzá szólás miatt és ezek után választanak
De aki ide szeretne menni kicsit nézzen szét más helyeken is mert vannak ennél szeb és jobb helyek is
És nem kell lépten nyomon magyarba ütközni icon_wink.gif

# 8893
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166462 Üzenet linkje2011-06-20 20:14:47 

Beszter!
Nagyon szépen köszi. Képeket már láttunk, de bármi infót szívesen veszünk.

# 8894
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166468 Üzenet linkje2011-06-20 20:22:31 

Sziasztok!
Hát oszinten megmondva inkabb talalkozom magyrokkal,mert mar volt tapasztalatom orosz,nemet es angol turistakhoz.Elég rossz tapasztalatok,persze tisztelet a kivételnek icon_smile.gif

# 8895
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166469 Üzenet linkje2011-06-20 20:23:28 

Lady
Férjem kedvence Sarti. Ja és persze én is imádom, csak én először Kamena Vourlában voltam és mint első görög élmény 1996-ból máig felejthetetlen. (Bocsi a többiektől)
Gyönyörű a part, a homok aranycsillámos. Mindenki megtalálja, amit keres. Mi kalózhajóztunk és aug-ban újra megyünk Attiláékhoz. Nagyon családias velük a program.
Idén szeretnék az Amoulani programon is résztvenni.
Tavaly voltunk Paralián, de Sarti más, ahogy a többiek is írták görögösebb.

# 8896
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166470 Üzenet linkje2011-06-20 20:30:47 

Sziasztok. Szerintem mindenkinek van egy kis igaza. Én szeretem Sartit, de pont az idei nyaralásnál döntöttük el, hogy a következő években menjünk mindig máshova. Sartin már négyszer voltnk. Megértem azokat is akik mindig oda mennek, nem kell nyelvet tudni, szeretik azt amikor a leggtöbb helyen magyarul szólnak hozzájuk. Egy görög étlapról választani, hát nem könnyü. Sokan nem beszélnek angolul, németül, görögül meg végképp. Én is voltam más helyen, Kefalónia, Lefkada, Vourvourou,stb. Az idén három napot fürödtünk Sartin, a többi idő a környék felfedezésével ment el. Rengeteg olyan eldugott öbölben jártunk ahol legalább olyan jó volt a viz. Hozzáteszem ezen a részen mindenhol jó.Én ugy gondolom minél többet látok görögországból annál jobban tetszik. Egy új hely persze nem mindig fog tetszeni, nem jó az apartman, köves a part, nem elég tiszta a viz, stb. Mindenki elmondhatja a véleményét, persze mások megbántása nélkül, a másik oldal pedig tartsa tiszteletben ha valakinek más a véleménye mint neki. a negativ dolgokból is sokat lehet tanúlni. Egy biztos fogok még Sartin nyaralni pár év múlva. Remélem nem bántottam meg senkit ezekkel a sorokkal.
# 8897
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166471 Üzenet linkje2011-06-20 20:34:33 

kszifiasz írta:
Sziasztok. Szerintem mindenkinek van egy kis igaza. Én szeretem Sartit, de pont az idei nyaralásnál döntöttük el, hogy a következő években menjünk mindig máshova. Sartin már négyszer voltnk. Megértem azokat is akik mindig oda mennek, nem kell nyelvet tudni, szeretik azt amikor a leggtöbb helyen magyarul szólnak hozzájuk. Egy görög étlapról választani, hát nem könnyü. Sokan nem beszélnek angolul, németül, görögül meg végképp. Én is voltam más helyen, Kefalónia, Lefkada, Vourvourou,stb. Az idén három napot fürödtünk Sartin, a többi idő a környék felfedezésével ment el. Rengeteg olyan eldugott öbölben jártunk ahol legalább olyan jó volt a viz. Hozzáteszem ezen a részen mindenhol jó.Én ugy gondolom minél többet látok görögországból annál jobban tetszik. Egy új hely persze nem mindig fog tetszeni, nem jó az apartman, köves a part, nem elég tiszta a viz, stb. Mindenki elmondhatja a véleményét, persze mások megbántása nélkül, a másik oldal pedig tartsa tiszteletben ha valakinek más a véleménye mint neki. a negativ dolgokból is sokat lehet tanúlni. Egy biztos fogok még Sartin nyaralni pár év múlva. Remélem nem bántottam meg senkit ezekkel a sorokkal.

Ezért van a Hellász.hu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tanulj és keres nagyjából minden válasz fent van icon_wink.gif

# 8898
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tihi23
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166473 Üzenet linkje2011-06-20 20:39:12 

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Először megyünk Sartira, szeretnénk kocsival valakihez csatlakozni, ha lehetséges.

# 8899
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166476 Üzenet linkje2011-06-20 20:44:07 

Tihi, ahogy látom az utazólistában mások is mennek akkor, amikor Ti. Írj privit nekik, hátha mehettek együtt!
# 8900
Kijelentkezve--
-törölt nick 12762
Törzstag
Törzstag
1456 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166478 Üzenet linkje2011-06-20 20:54:18  Válasz a #166414. hsz-ra Előzmény #166414

Na akkor egy kis ellenvélemény: icon_cool.gif

Én gyakorlott Paraliára utazó vagyok, ismerem a falut, mindig a csendes környéken lévő apartmanokban szállok meg.
Paralia nyilván ugyanúgy üdülőfalu, mint Sarti... de én spec. semmi párhuzamot nem látok Paralia/Sarti és Siófok között.
Kinek a pap, kinek a paplan... Paralia szinte Észak-Görögo. középpontja, Sartitól Athénig, Edessa, Meteorák, stb. egész jól elérhetők (persze ez relatív egy ilyen nagy országban). Én is szeretek kirándulgatni, felfedezni, de ugyanakkor kikapcsolódni, pihenni is. Este egy kis mászkálás a bazári forgatagban, nappal pihenés vagy kalandtúra...
Sartin valahogy kevesebb lehetőségem volt, úgy érzem.
Tény, hogy vannak szebb helyek (bár az Olympos azért viszi a prímet) is, ezt tapasztalatból mondom...

Sokan pont ezt a két helyet degradálják, ugyanazokkal a kifejezésekkel:
"n-edik Siófok"
"minden második ember magyar"
"inkább Szahalinba mennék mint oda"
és így tovább...

Aztán mikor egy-egy ilyen vélemény gazdájával négyszemközt elbeszélgetünk, kiderül általában, hogy csupán nem tudtak beilleszkedni az ottani életbe. Aki pedig nem szereti, hogy kint magyar szót hall, annak itthon sem lehet valami jó icon_biggrin.gif
Engem például ez nem zavar, én örülök, hogy 1000 km-ről más honfitárs is ide jött pihenni. A viselkedési problémás emberek pedig ugyanúgy lehetnek románok, szerbek, németek, mint magyarok...

# 8901
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166479 Üzenet linkje2011-06-20 21:01:19 

Bitang. Neked is igazad van. Pont most nézegetem Stavrost, egy apartman van az iroda katalógusában. Nagyon különböző vélemények vannak róla. De ez engem nem tántorit el, hogy augusztusban elmenjek oda. Lehet, hogy nekem be fog jönni. Ha jól akarom magam érezni azt görögországon belül bárhol megtehetem, és remélem sikerülni is fog.
# 8902
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dinnyebubus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
139 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166480 Üzenet linkje2011-06-20 21:01:47 




Akik a Kipriotisba mennek, azoknak tettem be ezt a képet, ez a hátsó szobák "kilátása", illetve belátása. icon_smile.gif Mindenki, aki az emeletre megy, belát a teraszra. icon_smile.gif Annyi pozitívum van benne, hogy egy picit látszódik a tenger a pálmák között.

# 8903
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dinnyebubus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
139 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166482 Üzenet linkje2011-06-20 21:04:20 

Még annyit tennék hozzá a képhez, hogy ez a terasz közvetlenül egy másik apartmanra néz, illetve azok bejáratára, így elég forgalmas a hely. Kilátás 0, nézelődni nem lehetséges. Ettől eltekintve jó maga a szoba, csak engem ez nagyon lehangolt, amikor megkaptuk a szobát.
# 8904
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166483 Üzenet linkje2011-06-20 21:05:29 

Pontosan alatta jön fel a lépcső, jól mondom. Itt voltatok? Mi a hármas szobában.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 592 593 594 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu