Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9820
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174105 Üzenet linkje2011-08-24 22:46:47  Válasz a #174061. hsz-ra

Szia! Mi szeptember 21-től október 3-ig leszünk ott.
# 9821
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174129 Üzenet linkje2011-08-25 09:45:15 

Sziasztok,

Tudna valaki abban segíteni, h. a Kalózhajó, a Krisztosz féle öszvértúra, és a narancsparti busz melyik napokon indulnak?Illetve, h. Krisztoszt hol találjuk meg, vagy a Kalóztanyán segítenek ebben?Az időpontok azért lennének fontosak, h. úgy tervezzem a többi fürdős, robogós programot:)
Előre is köszi mindenkinek:)
Éééés már csak 15 nap és irány Sarti:))))

# 9822
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174138 Üzenet linkje2011-08-25 10:24:27 

Szia Edit!

Kalózhajó sokszor indul, van, hogy nem, mert nagyon hullámzik a tenger, akkor küldenek sms-t. Este (akkor van nyitva asszem 8-tól) lehet jelentkezni, megmondják melyik napra van hely. Segítőkészek Attiláék.

# 9823
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174142 Üzenet linkje2011-08-25 11:06:22  Válasz a #174129. hsz-ra Előzmény #174129

Szia Edit!

A kalóztúrúra, ahogy Ginaaa is írta a Kalóztanyán lehet jelentkezni. Ez Sassos motorkölcsönzője mellett van közvetlenül. Könnyen meg lehet találni, a nagy sárga üzlet közelében. Este 8-tól van nyitva a kalóztanya és a kapitány Attila részletesen elmond mindent. Valóban a kalózkodásnak csak az időjárás vethet véget, de akkor is van lehetőség egy másik napra áttenni, ha a létszám megengedi. Érdemes elmenni, mert nagyon nagy élmény és valóban egy kellemes program!

Krisztoszt a sétáló utca egyik vendéglőjében lehet általában megtalálni estefelé. Én a palacsintázó melletti tavernában láttam üldögélni. Oda lehet hozzá menni és megbeszélni vele a dolgokat, ráaádsul könnyen rá lehet akadni, mert elég jellegzetes figura icon_smile.gif

A robogózáshoz két kölcsönző is a rendelkezésedre áll. Sassos illetve Angelo kölcsönzője. Ezek egy utcában vannak néhány méterre egymástól. Alkudni kötelező icon_smile.gif
A legkönnyebben a kamerában is látható sárga ponyvás üzletről lehet megtalálni mindent. Ez az utca sarkon van, szembe vele Sassos samuraj gyrososa. Erről majd megismered icon_smile.gif
Robogóval nagyon sok úticél lehet, mi elrobogtunk egész Neos Marmarasig is, de útközben is rengeteg látnivaló akad!

# 9824
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174172 Üzenet linkje2011-08-25 14:54:36 

Most engedi időm hogy élménybeszámolót írjak 2011.augusztus9-1

Először is Sarti nem csalódás, üzenem azoknak akik még sosem jártak ott és csak olyan hozzászólásokat hallanak hogy "Sarti egy halászfalu, lassacskán épül ki, Parália sokkal nagyobb stb...." hát ez NEM IGAZ! Sarti nagy, szépen kiépült, éttermek, bazárok, koktélbárok, pékségek, pizzériák boltok halom számra icon_biggrin.gif
Gyönyörű hely, csodálatos a tenger minden részénél, hangulatos, barátságos emberekkel benépesítve.

Szállás: egyéni utasos grandtoursos Sarti Holiday Apartman! Háát baj a szállással nem volt, tiszta rendezett. Elfoglalás napján akadt egy két problémánk de a kedves helyi görög srác (sztem ő a mindenes) nagyon segítőkész volt, azonnal ugrott és a borravaló elől sietve elszaladt icon_smile.gif Egyszer nem volt vizünk ami este 8tól reggel 10ig tartott ez a WC használatnál okozott gondot, ez nagy negatívum számomra. A képek alapján más várt minket sztem nemrég volt felújjítva mert most minden kép, a szobákban új ágyak, tapéta, dizájn világítás szóval célnak megfelelő volt DE annak aki ezután megy vagy jövőre én azt javaslom ne foglaljon szállást Felesleges, annyi szebbnél szebb apartman van és szinte mindenhová ki van írva hogy szoba kiadó!
Egy FONTOS dolog: ne vegyétek 100% nak az utazási iroda képeit én mielőtt lefoglaltuk ezer szállást végignéztem, aztán kimentünk és teljesen már várt ott, gyönyörűen feljújított (hotel george, kostas, hotel philys, és sarti Beach apartmanház ha mégegyszer mennék a sarti beachet választanám, csodaszép nem olyan mint a legtöbb utazási iroda képein).

Kaja: ajánlom a Platánt, az adagok nagyok, a kiszolgálás kifogástalan, udvariasak, gyorsak, kedvesek (mi háromszor ettünk ott, imádtam). A platántol lejjebb van egy pizzéria takymira vagy takymara vagy vmi ilyesmi az út egyik oldalán egy hatalmas kültéri fehér kemence piros pizza felirattal, nagyon ajánlom, nagyon finomak a pizzák icon_smile.gif . Az ovelixbe nagyon finom a gyros és a gyrostál (kisétküek kérjenek gyrost pitába, szétnyitva az egy kis gyrostál) . Óriáspalacsinta és sült kukorica kihagyhatatlan! Ettünk a Platán mellett is (szemben állva balkéz felől az első) nem volt rossz de kicsit szétszort volt a csaj de a kaja nem volt rossz) Reggeli: Pékség!!!! mindent próbáljatok ki isteni finom minden.

Kalózhajó: köszi mindenkinek aki ajánlotta!!!!!!! nem csalódtam!!!!!! kevés ember, nagyon jófej kapitány, kaja, pia, édesség, kávé minden mennyiségben, már kicsit sajnáltuk is a kísérő lányt hogy folyton ugrált és hozott vmit icon_smile.gif szép helyeken voltunk nagyon jót fürdőztünk CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!!!!!!!!

Vizisport: Sarti partjain a beachen hanyagoljátok inkább vegyétek a fáradtságot és menjetek el az Affricafébe, rendesek (ha kalózhajózol akkor még kedvezményt is kaptok) mi crazy oufoztunk ha tehetitek ne hagyjátok ki nagy élmény és fotók készülnek 200kép 12euró de nagyon szép képek icon_smile.gif ha tehetitek matracozzatok mikor nagy hullámok vannak nagyon nagy élmény, vmint hobbi buvárkodjatok csodálatos és csak egy pipa meg szemüveg kell hozzá!

Ha tehetitek menjetek el neos marmarosba mi voltunk és jó volt, igaz mi belecsöppentünk sartin az augusztus 15ei ünnepbe ugyhogy sarti beachen is nagy bazár, piac volt. Neos maramaros felé olyan 14km-re vagy egy csodálatos part a goa beach után egy nagy tábla jelzi egy szép part van

Narancspart: ahogy itt mindenki beharangozta nagyobb dolgot vártam, jobban kiépülve! De nagyon szép a hely, szép a tenger, szépek a sziklák de kevés a hely! Jah üzenem azoknak akik elszörnyülködve irták hogy így meg úgy levan lakva a narancspart meg mozdulni se lehet a nudistáktól, hogy én ezt nem tapasztaltam. majdnem egy egész napot töltöttünk ott és 2 hölggyel találkoztam akin "csak" felső nem volt és ennyi volt a nagy nudizmus, pedig minden szegletét bejártam icon_smile.gif


Összességében nagyon szép hely Sarti és csak ajánlani tudom mindenkinek! Szép a tenger, barátságosak az emberek (egy kedves mosoly és alkudni sem kell, segítenek és tudják ők hogy belőlünk élnek)!
Menjen el aki teheti és fedezze fel azt, tapasztalja meg azt az érzést hogy 2hét után is ha becsukom a szemem érzem ahogy ringat a tenger!

# 9825
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174188 Üzenet linkje2011-08-25 16:32:28 

Szia Bigriske! Ti hányan mentek? mivel mentek le Sartira?Mi 24-ig vagyunk ott .Pontosabban Már 24-én reggel meg érkezünk Ferihegyre a most Liszt Ferenc repülő térre.
# 9826
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174197 Üzenet linkje2011-08-25 18:12:06 

Sziasztok,
Köszi mindenkinek a választ, én is úgy olvastam valahol, h. 8 tól van nyitva, első nap ha odaérünk este szerintem kötelező program lesz, már a barátomnak mondtam is h. megiszunk egy mythost(bár nem tudom , h. milyen lehet)icon_smile.gif...és szerintem akkor letárgyalunk mindent velük, mindenki azt írta h. nagyon segítőkészek:)

Alkudni nem igazán tudok, de majd mosolygok szépen:)

Sancho: a képeid között láttam a Régi idők vendéglőjét, ez hol található?

Annyira örülök, h. Sartra megyünk, már úgy érzem h. nagyon sokat tudok róla, a fórumosoknak köszönhetően:)))

# 9827
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Buffy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
83 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174202 Üzenet linkje2011-08-25 18:43:51 

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat.
Az apartmanok már nem érdekesek,mert a párom a Kiki apartmant
választotta.Most ő döntött remélem,hogy jó lesz.
Üdv.

# 9828
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174203 Üzenet linkje2011-08-25 18:56:55 

norcsibaba írta:
Szia Bigriske! Ti hányan mentek? mivel mentek le Sartira?Mi 24-ig vagyunk ott .Pontosabban Már 24-én reggel meg érkezünk Ferihegyre a most Liszt Ferenc repülő térre.


Szia! Párommal megyünk és 20-dikán indulunk autóbusszal. Szóval másnap reggel érkezünk.

# 9829
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174206 Üzenet linkje2011-08-25 19:37:51 

Bigriske! Az tök jó akkor még össze is futhatunk valahol mert mi már ot leszünk 17-én.Én a 10éves lányommal megyek.Honnan indultok?
# 9830
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174240 Üzenet linkje2011-08-25 22:09:11 

Sziasztok
Quad bérléshez infója van esetleg valakinek? Hol , mennyiért ? Előre is köszönöm !

# 9831
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174246 Üzenet linkje2011-08-26 00:50:45 

norcsibaba írta:
Bigriske! Az tök jó akkor még össze is futhatunk valahol mert mi már ot leszünk 17-én.Én a 10éves lányommal megyek.Honnan indultok?


Szia! Mi Vajdaságból, Szabadkáról indulunk. Igen, igen összefuthatunk! icon_smile.gif

# 9832
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174248 Üzenet linkje2011-08-26 06:30:53 

szia kobobe

Quad bérlése sassosnál július közepén
50 € volt.
remélem segitettem icon_biggrin.gif
szia

# 9833
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174260 Üzenet linkje2011-08-26 09:43:06  Válasz a #174248. hsz-ra Előzmény #174248

Köszönöm, nem semmi.... ennyiért már autót is lehetne
# 9834
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Matyo67
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174262 Üzenet linkje2011-08-26 10:07:22 

Még 8 óra és indulás!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 654 655 656 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu