Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 6811
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dian77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
363 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152185 Üzenet linkje2010-09-18 22:35:57 

Én azért mennék inkább Sartira most, mert ott még nem voltam, illetve ugyanakkor egy kicsit változatos is lenne a szilveszter, mert "minden évben" Stavrosba menni szilveszterezni és ugyanazokon a programokon részt venni nem olyan változatos. Évekkel később viszont jó visszatérni...Továbbá megvan a maga szépsége a saját szervezésű utaknak is.
A Stavrosi szilveszterben valóban az volt a jó a programok mellett, hogy láthattuk a mindennapi, turistáktól mentes görög életet. Nekünk nagyon bejött.............

# 6812
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
ízisz84
Aktív fórumos
Aktív fórumos
62 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152187 Üzenet linkje2010-09-19 08:14:31 

Sziasztok...

Mi is mennénk szilveszterezni Sartiba....

# 6813
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nikolca
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152190 Üzenet linkje2010-09-19 13:20:58 

Sziasztok!

Látom ti már a szilvesztert tervezgetitek! icon_smile.gif Nos, mi ma jöttünk haza Sartiból a Dias Zeusszal és az utazást leszámítva csodálatos nyaralás volt. Voltam már egy pár helyen busszal, több irodával is, de talán ez volt eddig a legszörnyűbb és amíg élek nem fogom elfelejteni. Oda és visszafele is az utolsó előtti ülésen ültünk, és szerencsésen megkaptuk az "5-ös" ülésbe egy "fantasztikus" házaspárt, akik örömüket, bánatukat, fájdalmukat, jó kedvüket italozással vezették le. Állítólag eme fantörpikus párt már egyszer letiltotta a pesti iroda a buszos utakról, és mégis........ icon_sad.gif Tehát odafele rajtunk kívül még kb. 9 fő élvezhette amit majdnem jön a kisvuk, ugyanis eszméletlen bukét árasztottak magukból, meg a böfögéseikkel........A másik...Sartiba kerülővel mentünk, ugyanis először Stavrosba vittük az utasokat, ami kifele nem volt olyan nagy probléma, mert mire Sartiba értünk, már el is foglalhattuk a szobát. Villa Maria: talán annyi kivetni valóm van, h emeleti apartmant kértünk, ehhez képest kaptunk egy földszinti szobát. Amugy minden ok. Szept. 10-én indultunk, az idővel kapcsolatban az első két nap amikor kicsit hűvősebb volt, ahogy vki itt fogalmazott "igazi szörfös idő" volt. Utána frenetikus napsütés, 35 fok tuti volt, tehát minden adott a csodás nyaralásra. A következő fekete leves a hazaút...... icon_sad.gif 9-ig elhagyni a szobát, a busz azt ígérték 11 körül jön. (mint ahogy mi kiértünk) Várunk, várunk......és hát meg is érkezett a buszunk majdnem fél 1-kor (:-S), bepakolunk és közlik, h majd délután 4-kor indulunk vissza. Az ülésrend a régi....., csodaházaspárunk még mindig benyomva (bár szerintem meg se próbáltak kijózanodni a 10 nap alatt). :-S Annyi öröm az ürömben az úttal kapcsolatban, h akikkel hazafele jöttünk már ők is siettek haza, ugyh nem kellett szintén 23 órát utazni, viszonylag gyorsan hazaértünk. Össz egészében jó volt, de magát az utazást kihagytam volna! icon_smile.gif Ahogy Zoli fogalmazott, ez tényleg egy "válogatott" csapat volt! icon_smile.gif

# 6814
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152192 Üzenet linkje2010-09-19 18:35:40 

Szia Nikolca!

Először mentetek busszal? Mert olyanról számoltál be mintha az apartman konyhájában miért csak alapfelszerelés található.
Bizony, az ilyen illatos emberek minden úton ott vannak. Indul a busz és már koccint is a pohár. Volt, aki visszafelé nem is emlékezett arra, hogy Görögországban járt. Vagy --aki úgy itta a Metaxát mint a vizet a szomjazó ember. Na meg amikor a zoknimra öntötték a házi törkölyt. Olyan is előfordult, idegenvezető figyelmeztette a hangoskodót: leszállítják és kész.
Busz sofőrök -- Józsi , Márió, Béla,tudnak és szeretjük Őket! Tehát busz sofőr :tavasszal, olyannal mentünk icon_sad.gif (ülések kiestek)akik nem tudták az utat és a Kreszt sem. Ők voltak azok akik lezárták a WC-t ,hogy még a gyerekek sem használhatták hiába kértük, eltették az ajándék pénzt és még sört sem adtak a szerbeknek így álltunk is rendesen.
A buszvárásban mi tartjuk szerintem a csúcsot—amikor ukrán utasoknak nem volt vízumuk majd Bulgárián keresztül jöttek és este 10 után jött értünk. Sokan panaszkodnak nem csak a Zeuszban,hogy befizetik a pénz és meglepetések érik őket. Úgy tudom, hogy utazási irodások is vannak közöttünk, de változást kevesen tapasztalják. Pedig lehetne belőle tanulni a jövőre nézve.

# 6815
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gimoth
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152193 Üzenet linkje2010-09-19 18:49:39  Válasz a #152131. hsz-ra Előzmény #152131

Sziasztok!
Súgok mindenkinek! Sartin idén lehet, hogy lesz szilveszteri buli! Petralona barlanglátogatással talán! icon_smile.gif
Jó ismerőseim súgtak nekem is! A Taousanis Tours szervezi, de még mjd a facebook-on lesz közvéleménykutatás! Keressétek ott a Taousanis Tours oldalát! Ott lehet feliratkozni is!
Szép napot mindenkinek!

# 6816
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nikolca
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152195 Üzenet linkje2010-09-19 19:24:29 

Szia Vicosz!

Pont ezzel kezdtem, a beszámolóm, h sok helyen voltam már és mindig busszal utaztam, csak a Diassal nem voltam még előtte, és az ő szervezésük nem is nyerte el a tetszésem. De hát ez van, mindig tanul valamit az ember! icon_smile.gif

# 6817
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Afrodité89
Aktív fórumos
Aktív fórumos
94 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152196 Üzenet linkje2010-09-19 19:47:46 

Sziasztok. Ma jöttünk haza Sartirol. Az Aeolus-szal mentünk de Apollon-os busszal jöttünk haza. Bár az idő kegyes volt hozzánk(kivéve az érkezéskor), szeptemberben nem megyek többet. Hűvösek a délelöttök és éjszakák,hamar sötétedik. Csak délben lehet kimenni a strandra és 5kor meg be kell jönni az idő miatt. A határokon meg igy uto szezonban is annyit vártunk,vagy még többet mint juliusban. A buszunkat szerelni kellett hajnali 3kor egy benzinkútnál hazafele és az egész buszban az érekzésig gázolaj szag terjengett elég töményen,a jo tengeri levegő után ez brutális volt. De Sarti azért csodás volt mint mindig. Már 3szor voltam de vissza mennék szivesen.
# 6818
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#152198 Üzenet linkje2010-09-19 20:11:33  Válasz a #152185. hsz-ra Előzmény #152185

Dian, egyetértek. MI is imádtunk kint lenni szilveszterkor és mennénk is máskor is, de nem mindig ugyanoda, és ugyanarra a programra.
Nekünk most még függőben van egy dolog szilveszterre, ha az mégsem jönne össze, akkor mi is szivesen kiruccannánk Sartiba szilveszterezni!
Remélem összejön és minél hamarabb kiderül, hogy mehetünk-e vagy sem?! icon_biggrin.gif

# 6819
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
351 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152200 Üzenet linkje2010-09-19 20:13:48 

Mire elindulunk, én annyira fáradt leszek, hogy szerintem végigalszom az utat. Elszámoltam magam, és még 3 nappalos 12 óra és egy maradék pakolós, kapkodós nap vár rám és pénteken már indulok is Sartira. Ripsz-ropsz eltelt ez a cirka 263 nap. Nem túl jók a kilátások az időjárásra nézve, de bízom benne, hogy még addig változik. Eddig mindig jó időnk volt, most se lehet másként. Max. sokat kirándulunk. A most hazatérők közül volt valaki helyijáratos busszal valahol?
# 6820
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Afrodité89
Aktív fórumos
Aktív fórumos
94 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152203 Üzenet linkje2010-09-19 20:23:06 

Az időjárás előrejelzéssel kapcsolatban, hogy mennyire megbizható: nekünk az első 3napra tökéletesen bejött amit irtak ,a többi nap meg melegebb volt mint amit josoltak:).
Judith77 vigyél meleg holmikat,mert akármilyen is az előrejelzés , a délelőttök és esték igy is ugyis hűvösek.

# 6821
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zso84
Aktív fórumos
Aktív fórumos
74 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#152207 Üzenet linkje2010-09-19 20:56:11  Válasz a #152193. hsz-ra Előzmény #152193

Én már kaptam Zolitól üzenetet facebook-on errőlicon_smile.gif! Hát ha ez a szilveszter tényleg összejönne... icon_rolleyes.gif
# 6822
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dian77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
363 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152208 Üzenet linkje2010-09-19 21:16:41  Válasz a #152198. hsz-ra Előzmény #152198

Anikó!

Valóban nagyon jó lenne, ha valaki kézbe !amokat!
Talán akkor ti is tudnátok úgy búcsúztatni az óévet, hogy az idén is láttátok Görögországot!


Jó lenne, ha nem csak a Facebook-on terjednének az infók, hanem itt is!

# 6823
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
GyuriEncsi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152211 Üzenet linkje2010-09-19 22:01:22 

Kedves Barátaink!
A meglepő létszámú érdeklődésre való tekintettel, a Taousanis Tours SZILVESZTERI BULIT szervez Sartira! Ha megtöltünk egy buszt, fergeteges újévi ünneplést csaphatunk! A vacsoraest mellett, ellátogathatunk Thessalokibe is, illetve a közeli Petralona-barlangba! Várjuk a jelentkezőket ide az oldalunkra!Vagy a brada...zoli@gmail.com -ra! icon_smile.gif

Ezt írta Zoli a Facebookra...

# 6824
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
GyuriEncsi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#152212 Üzenet linkje2010-09-19 22:02:39 

Az email címet nem jól jelenítette meg... Szóval bradazoli@gmail.com -ra tudtok Neki írni!
# 6825
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#152215 Üzenet linkje2010-09-20 09:00:38  Válasz a #152167. hsz-ra Előzmény #152167

Saturn!

Most olvasgattam hogy a Taoussanis szervez valami szilveszteri dolgot. Majd megpróbálok utána nézni miről is szól a dolog, mennyi idő lenne, mit tartalmazna és nem utolsó sorban mennyibe kerülne icon_smile.gif A Diasnál minden amit leírtam 53900 Ft...

Na majd kiderül, de ha lenne valami akkor mennék icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 454 455 456 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu