Rántott ananász:
Az ananászt megtisztítsuk, vastag haját levágjuk, karikára vagy szeletekre daraboljuk.
Középsõ fás részt eltávolítsuk. Darált kukoricába forgatom utána tojásba a végén ismét kukorica. Sütése egy rész olíva olaj egy rész napraforgó olaj, barnára sütöm.
Narancsmártás : 2dl narancslé 1citrom leve 1 lime 2evk méz. Ezeket felteszem fõni, beleteszem a narancs és a citrom, valamint a lime vékony csíkokra vágott héját, fahéjat valamint mézet ezeket sûrûre fõzöm .A végén a rántott ananász darabokra ráöntöm.
Na ja, ezért oly kemény kinn a joghurt és nem vizes mint itthon. Majd kérjük a beszámolót a végeredményról. Sok munkán van még, így ne félj, hogy átugrunk kóstolóra.
A végeredmény ismert. Mire észreveszem, felfalják az egészet. Ez az a zöldségétel, amit a lányom szó nélkül pusztít. Mindig dupla mennyiséget kell csinálnom, mert fognak egy-egy kiskanalat és megtámadják, ha azt hiszik, hogy nem látom.