hi Vio lenne még kérdés a paxos os kiránduláson csak 1 vagy több barlangba is bement a hajó, és véletlenül a stelláról mint apartman nem tudsz valamit és a zachariasról van még kép esetleg boltról hogy melyikbe érdemes vásárolni....jah tényleg mi úgy tudjuk van lidl véletlenül nem találtátok meg esetleg olyannal mint piac nem bazársor találkoztatok e szúnyog mennyi volt
Szia
Az amivel mi mentünk csak egy barlangot nézett meg, utánna Gaiosba volt pár órás szabadidõ.A többi hajó más útvonalon ment.Annyit tudok, hogy a Stella és a Zacharias jó messze van egymástól.A Stella ugye a Valtos beachez van közel a Zacharias meg a pont a város másik végén.
/Megjegyzem az aeolus katalógusában az van írva, hogy a zacharias is a valtos beach közelében van/Mindjárt kibõvítem a fotóalbumom, nálam van már az összes kép amiket csináltunk.A bolti árak nagyon változók, mi a Dallasba jártunk, ott van a postával szemben a városközpontban.Ott 3,98 az Ouzo Na meg a kenyér is finom volt.Lidl-t nem találtunk és piacot sem láttam.Szúnyog van, de ha viszel riasztót békén hagynak.Ti is a zachariasba mentek?Ott a szoba tartozéka volt a szúnyogriasztó, de az szart sem ért.Ha van még kérdés csak nyugodtan.
Sziasztok! Nem tüntem el csak rengeteg dolgom volt mivel, 2 hétig nem voltam itthon.Szóval tényleg csodálatos hely.Majd teszek fel képeket is.1-2 nap.Annyit tudni kell,hogy az autós út elég húzós ,mert kb.350 km.-t iszonyatos szerpentínen kell megtenni.Nem lehet kikerûlni semerre.De megéri a szenvedés.A kilencéves lányom is kibírta.Szállást én ott kezdtem el keresni és úgy 15 perc után meg is találtuk.Rengeteg a kínálat.Én most megadom a telefonszámát annak ahól mi voltunk.Nagyon kúltúrált, medencés
csodálatos kilátással,de majd a képek magukért beszélnek.
Tel:+306945101026
e-mail:petrino@mail.gr
a neve Bagelis.kb 33 éves srác ez a saját mobilja
angolul,németûl és olaszúl is beszélnek
csak annyit mondjatok,hogy a magyaroktól van a szám akik itt voltak júli elején.Más magyar még nem tévedt oda és egy éve épûlt.
Bedi! Nagyon várom a fotókat,és mindenféle infót még az autós utazásról, mert mi is azzal megyünk. Szállásunk ugyan már van foglalva, de azért érdekelnek a fotók, hiszen ki tudja nem leszünk-e még Pargán nyaralók máskor is?
A fotók egyébként is érdekelnek, hiszen most szívok magamba minden információt arról a helyrõl. Köszi elõre is!!
Beszámolót nem írsz esetleg, mert abban tényleg sok mindent megoszthatnál velünk. Persze, ha ráérsz!!
Nos,akkor étterem ajánlat:Zorbas,"hipersupermarket":Dallas?
Esetleg még ötlet kedves honfitársak???
Arra gondoltam összefoglalhatnátok a korrekt helyeket(boltok,kocsmák,tavernák,jármübérlés)ahol reális áron lehetne élvezni a nyaralást.
A Vagiárol valaki valamit tudna írni!?
Vio! Végignéztem a fotókat, és meg szeretném kérdezni, hogy Korfura honnan indult a komp? Pargáról? Ez érdekelne, mert egy napot mi is tervezünk ott eltölteni, ha sikerül!? És kényelmesebb lenne, mint Igoumenitsába átkocsizni. Köszi a választ.
Szépek a fotóid nagyon, de ezt oda is beírtam.